Noortelava
13.10-13.20 Tervitus ja noortelava tutvustus
13.20-13.40 Elva Huvikooli trummi õpituba-kontsert
13.45-13.55 Nõo vald – Spordiklubi Triiniksi tantsutüdrukud
14.00-14.20 Luunja vald – mängivad HÖRSÄ-HÄRSÄ ja Maleva bänd Male
14.25-14.35 laulab Gretten Gelis Vesso
14.40 – 14.55 laulab Emili Külaots ja klaveril saadab Kelly Vask
15.00 -15.10 Nõo vald – laulavad Anrete Lindmägi ja Kristin Marii Viinalass lisaks ka Nõo Muusikakooli õpilaste ettasted
15.10 – 15.20 Annika Roodla aka Adira – kõhutants
15.25 – 15.35 Kastre valla maleva grupp
15.40 -15.55 ansambel Mist
16.00-16.10 Rannu trummiring
16.15-16.40 Peipsiääre vald – laulavad: Daisi Noormägi, Kristel Haldja Tross, Karolin Vagula, Merit Kivitalu, Hella Hildegard Niitra, Helena Stepanova
16.45-17.05 Tartu vald – laulavad Teele Talling, Diandra Leima, Grete Anier ja tantsib Lisete Ehamaa
17.10 – 17.20 Kambja vald – Õnnemaa Tantsustuudio Neptune
17.25-17.35 Rannu noortebänd
17.40 -18.00 Elva Muusikakool

Kultuurilava
13.00 Sissejuhatus ja tervitused korraldajate poolt
13.10 Luunja vald
– Mafalda ja Loreida
– Luunja laulukoor JÕEÕED
– Luunja rahvatantsurühm TRAMBALI
13.40 Kaunima kodu preemiate kätteandmine
14.00 Nõo vald
– Stand-up komöödia – Mikk Sügis
– teatritükk – MustJAam
15.00 Bingo auhinnaloos
15.10 Peipsiääre vald
– Assikvere külateateri kodaverekeelne lühietendus “Ruosihaige ravitsemine”
– Kallaste ansambel Krasnogorotška
– Alatskivi noor laulja Anett Rajaste
15.50 Tartu vald
– Meesansambel Mehed Mandrilt
– Laeva mustlastantsurühm
– Lõõtsal mängib Ülle Kool
16.20 Bingo 2 auhinnaloos
16.30 Kastre vald
– Võnnu Kihelkonnakoor ehk KIHKO
– Loometalgute tutvustus laval
17.10 Elva vald
– Elva huvikeskuse laulustuudio
17.40 Bingo auhindade kolmas väljakuulutamine
17.45 JJ-Street tantsukooli programm

Pealava
18.00 RN stuudio
18.15 Peipsiääre tantsunumbrid
18.35 Vokaalansambel Helisev Horoskoop
19.15 Ansambel Kõkaru
19.55 ansambel MESI ja Konguta segakoor
20.30 Mustlastantsugrupid Kumuška ja Romaška
21.00 Svjata Vatra
21.45 JJ-Street Uproar tantsugrupp show
22.00 Svjata Vatra ja ilutulestik