22. augustil toimuval Elva Elamusfestivalil saab tuttavaks mitmete Kambja valla ettevõtetega, kes tutvustavad oma käsitöötooteid. Raimond Käsi tootevaliku hulgas on pannilabidad, jalapingid, küünlajalad, veinipudelihoidjad ja palju muud. Ülenurme käsitöö- ja rahvuskultuuri selts Nurmenukk valmistab põrandavaipu, heegeldatud mänguasju, ehteid, vilditud salle jms. Schefferwood OÜ tutvustab oma kokkupandavaid aiamööbli komplekte. 

Kaspri talu, kes tegeleb hobipõllumajandusega, tutvustab elamusfestivalil oma talust saadud toodangut: maavillaseid ja peenvillaseid lõngu, lambanahkasid, mett ja erinevaid meetooteid. Festivalikülastajad saavad kätt proovida villa kraasimises ja lõnga ketramises. 

Mäepealse taimetalu tutvustab oma kogutud ja kasvatatud ravimtaimedest valmistatud mahedaid taimeteesid. 

Kristiina Kärkkanen tutvustab enda valmistatud looduslikke käsitöösalve ja kreeme ning muid kehahooldusvahendeid. Samuti pakutakse külastajatele lõõgastavat massaaži. 

Kui plaanid torti valmistada, siis leiad kõik torditegemiseks vajaliku ühest kohast – Tordiabi käest. Nende tootevalikus on suhkrust ja vahvlist tordikaunistused erinevateks tähtpäevadeks, kondiitri töövahendid, suhkru-/ vahvlipildid ja erinevad peotarbed nagu näiteks tordiküünlad ja lauakaunistused. Festivalil on võimalik osaleda küpsise kaunistamise töötoas, kus kasutatakse kaunistamiseks erinevaid söödavaid dekoore.  

Kambja valla maitseelamuste eest hoolitseb Haava kõrts, kes pakub elamusfestivalil muuhulgas suitsujuustusuppi ja erinevaid kooke ning jäätist. 

Kohtume 22. augustil elamusfestivalil!